بسم الله الرحمن الرحیم

آکادمی کسب و کار دکتر دیجیتال از سال 1399 با هدف آموزش کسب و کار، چه در حوزه اینترنت و چه در حوزه های غیر اینترنتی فعالیت خورد را آغاز نمود. تمام سعی تیم دکتر دیجیتال، نشاندن اصول و فنون شروع و اجرای کسب و کار به روش ساده، سودآور و با نگرش بازار ایران میباشد.

دکتر دیجیتال در سه حوزه ی اصلی کارآفرینی، بازاریابی و فروش و تبلیغات در بستر اینترنت تمرکز دارد ،به اینصورت که پس از سنجش فرد بیکار، شغل مناسبی برای وی پیشنهاد میدهد و پس از آن هنر و علم بازاریابی وفروش را به وی آموزش میدهد ، ضمن اینکه این خدمات برای بنگاه های در حال انجام فعالیتهای اقتصادی، مفید فایده خواهد بود از راه آموزش بازاریابی و فروش تلفنی، حضوری و اینترنتی.

امروزه بر کمتر کسی پوشیده است که عدم فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ باعث سیر نزولی کسب و کار و حتی حذف آن میباشد.

دیجیتال مارکتینگ را میتوان به هرگونه فعالیت دیجیتالی در حوزه فروش بست داد، اما تخصص دکتر دیجیتال در حوزه اینگونه فعالیتها بر بستر اینترنت میباشد که به چند گروه اصلی شامل تبلیغات، بازاریابی و فروش از طریق سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغات در موتور های جستجو و… تقسیم میگردد.

در پایان شایان ذکر است هدف اصلی این آموزشگاه ترویج و توسعه فرهنگ و علم مارکتینگ در کشور عزیزمان ایران میباشد.همه میدانیم امروزه نوک پیکان هر سازمانی، بخش مارکتینگ آن سازمان است و در صورت عدم فروش مناسب، سازمان منحل میگردد و کلیه بازارهای جهانی، تمرکزشان بر بحث بازاریابی و فروش است، چرا که تولید به مراتب آسانتر از دوره های قبل گردیده و اکنون رقابت در فروش سخت تر و سخت تر شده است، امید آنست به چرخه اقتصاد و بنگاه های کوچک و متوسط خدمتی کرده باشیم.

به امید توفیق روز افزون دکتر دیجیتال